Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Online Rezervasyon için Tıkayınız
Online Rezervasyon için Tıkayınız

Rimal Turizm Taşımacılık Oto Ltd. Şti.

1987 yılından bu yana oto kiralama sektöründe hizmet veren Yıldırım Rent a Car 2009 Yılında isim değişikliği yaparak "Rimal Rent a Car" ismini kullanmaya başlamıştır. Ekonomik ve istikrarlı fiyat politikası, güçlü altyapısı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosuyla Türkiye otomobil kiralama sektörünün önemli firmalarından biri olmuştur.

Doğu bölgesinde geniş araç ağına sahip olan firmamız çevre illerde de hizmet göstermektedir. Değerli müşterilerimizin tatil, iş ve seyahate çıktığında, tüm talep ve beklentilerini en iyi ve en hızlı standartta gerçekleştirmedeki kararlılığıyla sektöründe markalaşma yolundadır. Iğdır Havaalanında ilk ve tek şubesi olan Rimal Rent a Car dır.

Rimal Turizm Taşımacılık Oto Ltd. Şti. TURSAB Yetki belgesi ile Turizm sektöründe büyük bir rol oynamaktadır. Aynı zamanda firmamız Ağrı Dağı Turizm İsmi altında Uçak bilet satış acentesidir. Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

En uygun fiyata en iyi hizmet anlayışına sahip Rimal Rent a Car teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmeyen yapısı, filosunun yeniliği ve çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermekten her zaman mutluluk duyacaktır.

 

 

Misyonumuz

Müşterilerinin kısa ve uzun dönemli araç ihtiyaçlarını hizmet avantajları ile geniş bir coğrafyada karşılayan, çalışanları, iş ortakları ve toplum için değer yaratarak sürekli gelişen, kurumsal, yaratıcı, ve güvenilir bir hizmet şirketidir.

 

Vizyonumuz

Kısa ve uzun dönemli araç kiralama sektöründe ekonomik karlılık yaratarak en fazla araca sahip şirket olmak.

  • Biz Sizi Arayalım!

    Firmamızdan bir çok konuda bilgi almak için bize numaranızı bırakabilirsiniz. Size hemen dönüş yapacak dilediğiniz konuda sizi bilgilendireceğiz.

Hızlı İletisim

TURSAB

Sahibinden.com

AGRIDAGITURIZM.COM

Sayaç

1544921
Bugün
Dün
Bu Hafta
Geçen Hafta
Bu Ay
Geçen Ay
Tüm Zamanlar
140
807
3264
1494497
17337
23366
1544921

IP: 172.69.63.36
Sunucu Zamanı: 2020-02-20 03:58:13
: